previous pauseresume next

ثبتِ ۶ ماموریت احیای موفق در کارنامه تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی گلپایگان در سال ۹۵

گلپایگان

مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان گلپایگان از ثبتِ ۶ ماموریت احیای موفق در کارنامه تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال ۹۵ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، ناصر توانایی اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان گلپایگان در سال گذشته به ۳ هزار و ۵۲۳ ماموریت شامل ۲ هزار و ۴۶۱ ماموریت غیرتصادفی و ۹۹۲ ماموریت تصادفی اعزام شدند و به مصدومان و بیماران این حوادث امدادرسانی کردند.
وی افزود: در این مدت، ۶۵۳ بیمار قلبی، ۲۲۸ تنفسی، ۱۱۲ مصدوم ناشی از مسمومیت و ۳۰ بیمار زنان و زایمان از خدمات فوریت‌های پزشکی گلپایگان بهره‌مند شدند.
مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان گلپایگان تصریح کرد: در سال ۹۵، تعداد ۶ ماموریت احیای موفق و یک مورد کمک به مادر باردار در زایمان نوزاد به نام پرسنل اورژانس ۱۱۵ این شهرستان به ثبت رسید.
توانایی با اشاره به افزایش ۱۴ درصدی ماموریت‌های اورژانس گلپایگان نسبت به سال ۹۴، افزود: پرسنل فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال گذشته به منظور پوشش امداد- سلامت مراسم مختلف ملی و مذهبی از جمله طرح امداد نوروزی، بازگشایی مدارس، راهپیمایی ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان و مانورهای زلزله و تخلیه زندان، بالغ بر یک هزار ساعت استقراری داشتند.
وی به اختصاص یک دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ به فوریت‌های پزشکی گلپایگان و افتتاح اتاق فرمان ۱۱۵ این شهرستان در اردیبهشت سال ۹۵، گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی گلپایگان با استفاده از ۲ پایگاه فوریت‌های پزشکی، یک اتاق فرمان و ۱۶ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات رایگان اورژانسی به شهروندان است.

درباره اورژانس

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: *****            تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲                    نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir