previous pauseresume next

۵ احیای موفق در سال گذشته به نام تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ برخوار ثبت شد

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار گفت: در سال ۹۵، تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان موفق شدند ۵ ماموریت احیای موفق و یک مورد کمک به مادر باردار برای زایمان را در کارنامه خود ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، حسین قدیری اظهار کرد: در سال گذشته، ۳ هزار و ۹۵۰ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی شامل ۲ هزار و ۸۰۰ ماموریت شهری و ۱۱۵۰ جاده‌ای در شهرستان برخوار انجام شد.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ماموریت‌های انجام شده، ۳ هزار و ۵۰ نفر پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند، افزود: تعداد کل ماموریت‌های اورژانسی برخوار در سال گذشته نسبت به سال ۹۴ با افزایش ۲۲ درصدی روبرو بوده است.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار تصریح کرد: در این مدت، ۶۳۰ بیمار قلبی و ۲۱۰ بیمار تنفسی پس از بهره‌مندی از خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان برخوار توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
قدیری خاطرنشان کرد: سال گذشته، تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان موفق شدند ۵ ماموریت احیای موفق و یک مورد کمک به مادر باردار برای زایمان را در کارنامه خود ثبت کنند.
وی با اشاره به وقوع ۶ حادثه ویژه اورژانسی در شهرستان برخوار، افزود: پرسنل فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال ۹۵، پوشش امداد- سلامت پادگان قدس، مراسم سیزده آبان و بیست و دوم بهمن و مانورهای آتش نشانی و هسته ای کاشان را بر عهده داشتند.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار با اشاره به اختصاص یک دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ از ناوگان جدید آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی استان اصفهان به این شهرستان، گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان با برخورداری از ۴ پایگاه و ۲۱ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است.

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: *****            تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲                    نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir