احیا موفق مرد ۸۲ ساله درشهرستان فلاورجان اصفهان

احیا قلبی ریوی

مردی ۸۲ساله‌ای که دچار ایست کامل قلبی تنفسی شده بود، با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵فلاورجان اصفهان ، پس از انجام عملیات احیا، به زندگی دوباره بازگشت.

مردی ۸۲ساله‌ای که دچار ایست کامل قلبی تنفسی شده بود، با تلاش تکنسین‌های اورژانس۱۱۵ شهرستان فلاورجان اصفهان ، پس از انجام عملیات احیا، به زندگی دوباره بازگشت.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در ساعت۱۸:۴۷ چهارشنبه ۱۱ تیرماه ۹۹،در تماسی با اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان اعلام شد که مردی ۸۲ساله ای دچارکاهش هوشیاری شده است لذا بلافاصله یک واحد امدادی از پایگاه ۳۹۰۳فلاورجان اصفهان در کوتاهترین زمان ممکن بر بالین این مرد حاضر شد.

عباس عابدی مسئول روابط عمومی اورژانس، افزود: تکنسین‌های اورژانس، پس از حضور بر بالین بیمار و کنترل علائم حیاتی وی، به سرعت عملیات احیای قلبی ریوی را بر روی او انجام دادند و پس از حدود۱۵دقیقه تلاش، موفق شدند علائم حیاتی این مرد را بازگردانند.

وی افزود: این بیمار که جانی دوباره پیدا کرده بود، پس از بازگشت ضربان نبض و تنفس، برای ادامه مراحل درمان، توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵به بیمارستان امام فلاورجان اصفهان منتقل شد.

گفتنی است آقایان رضا بکرانی وسهراب جهانگرد تکنسین های حاضر در این عملیات احیا موفق بودند.

 

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir