ارائه خدمات فوریتهای پزشکی به ۱۰۳ شب زنده دار شب های قدر در اصفهان

عکس قدر

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان گفت: در پوشش امداد-سلامت شب های قدر امسال در شهر اصفهان، ۱۰۳ نفر از خدمات اورژانس پیش بیمارستانی بهره مند شدند که ۵ نفر از آنها به بیمارستان انتقال یافتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: در پوشش امداد-سلامت شب های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ رمضان امسال در شهر اصفهان، ۱۰۳ نفر از شب زنده داران قدر از خدمات فوریتهای پزشکی بهره مند شدند و ۵ نفر از آنها توسط واحدهای امدادی ۱۱۵ به بیمارستان انتقال یافتند.
وی افزود: در روز قدس نیز اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان به ۶۱ نفر امدادرسانی کرد که یک نفر از آنها به بیمارستان منتقل شد.
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان خاطرنشان کرد: اورژانس ۱۱۵ اصفهان، در شب‌های ۱۳، ۱۵ و ۱۷ خرداد به مناسبت شب‌های قدر از ساعت ۲۱ تا اذان صبح در محل گلزار شهدا و امامزاده زینبیه (س) اصفهان واحدهای امدادی خود را اعم از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۵ دستگاه آمبولانس مستقر کرده بود؛ در سایر نقاط شهر نیز تمامی ۴۲ پایگاه اورژانس ۱۱۵ اصفهان به صورت آماده‌باش کامل قرار داشتند.
دکتر راستین با بیان اینکه در این مدت ۲۵ نفر از نیروهای امدادی فوریت‌های پزشکی شهر اصفهان به طور مستقیم در پوشش امداد- سلامت و استقراری ها حضور داشتند، افزود: در روز قدس نیز سلامت راهپیمایان و نمازگزاران در تمامی مسیرهای راهپیمایی و مصلای نماز جمعه اصفهان با استقرار نیروهای امدادی، اتوبوس آمبولانس و ۷ دستگاه آمبولانس تامین شد.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir