previous pauseresume next

برقراری بیش از ۱۰۸ هزار تماس تلفنی با اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان در اردیبهشت ماه امسال

اردیبهشت

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به برقراری بیش از ۱۰۸ هزار تماس تلفنی با اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان در اردیبهشت ماه امسال، گفت: در این مدت، تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان به ۱۶ هزار و ۶۶۶ ماموریت اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: در اردیبهشت ماه سال جاری، ۱۰۸ هزار و ۱۵۹ تماس تلفنی با اتاق فرمان ۱۱۵ استان اصفهان برقرار شد که از این تعداد، ۱۶ هزار و ۶۶۶ ماموریت شامل ۱۴ هزار و ۸۵۰ ماموریت شهری و یک هزار و ۸۱۶ ماموریت جاده‌ای انجام شد.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده، ۱۰ هزار و ۹۹۱ مورد غیرتصادفی و ۵ هزار و ۵۹۰ مورد تصادفی بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در ماموریت‌های اردیبهشت ماه امسال، ۱۲ هزار و ۵۶ مصدوم و بیمار پس از دریافت خدمات درمانی فوریت‌های پزشکی، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند و ۲ هزار و ۸۵۱ نفر به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.
دکتر راستین خاطرنشان کرد: بیشترین موارد امدادخواهی در اردیبهشت ماه امسال، به ترتیب با یک هزار و ۷۴۱ مورد مربوط به بیماران قلبی، ۹۹۴ مورد حوادث ناشی از سقوط، ۷۲۳ مورد تنفسی، ۴۱۳ مورد زنان و زایمان و ۱۰ مورد غرق شدگی بوده است.
وی ادامه داد: در این مدت، ۳۱ ماموریت احیای موفق و ۳ مورد کمک به زایمانِ مادر باردار به نام تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ثبت شد.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir