انتقال ۱۳۲ بیمار و مصدوم به بیمارستان توسط فوریت‌های پزشکی شهرستان بویین و میاندشت

انتقال

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری در شهرستان بویین و میاندشت، ۱۳۲ بیمار و مصدوم پس از بهره‌مندی از خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان بویین و میاندشت در نخستین فصل از سال جاری به ۱۸۹ ماموریت اعزام شدند که از این تعداد، ۱۴۰ مورد در مناطق جاده‌ای و ۴۹ مورد در نقاط شهری بوده است.
وی افزود: در این مدت، ۶۸ مورد از ماموریت‌های انجام شده مربوط به حوادث رانندگی و ۱۲۱ مورد غیرتصادفی بوده است.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: در سه ماهه گذشته، ۱۳۲ بیمار و مصدوم در این شهرستان، پس از دریافت خدمات درمانی فوریت‌های پزشکی از سوی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
قاسمی خاطرنشان کرد: در این مدت، بیشترین موارد ماموریت‌های غیرتصادفی در شهرستان بویین و میاندشت، با ۲۵ مورد مربوط به بیماران قلبی، ۲۴ مورد مشکلات داخلی، ۱۵ بیمار روحی- عصبی، ۱۱ بیمار با مشکل داخلی اعصاب، ۱۰ مصدوم ناشی از حوادث و ۱۰ مصدوم ناشی از سقوط بوده است.
وی، جمعیت شهرستان بویین و میاندشت را ۲۳ هزار و ۶۴۰ نفر عنوان کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان از یک پایگاه جاده‌ای، ۷ نفر پرسنل و یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان داران برخوردار است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir