previous pauseresume next

انتقال ۱۳۲ بیمار و مصدوم به بیمارستان توسط فوریت‌های پزشکی شهرستان بویین و میاندشت

انتقال

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری در شهرستان بویین و میاندشت، ۱۳۲ بیمار و مصدوم پس از بهره‌مندی از خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان بویین و میاندشت در نخستین فصل از سال جاری به ۱۸۹ ماموریت اعزام شدند که از این تعداد، ۱۴۰ مورد در مناطق جاده‌ای و ۴۹ مورد در نقاط شهری بوده است.
وی افزود: در این مدت، ۶۸ مورد از ماموریت‌های انجام شده مربوط به حوادث رانندگی و ۱۲۱ مورد غیرتصادفی بوده است.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: در سه ماهه گذشته، ۱۳۲ بیمار و مصدوم در این شهرستان، پس از دریافت خدمات درمانی فوریت‌های پزشکی از سوی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
قاسمی خاطرنشان کرد: در این مدت، بیشترین موارد ماموریت‌های غیرتصادفی در شهرستان بویین و میاندشت، با ۲۵ مورد مربوط به بیماران قلبی، ۲۴ مورد مشکلات داخلی، ۱۵ بیمار روحی- عصبی، ۱۱ بیمار با مشکل داخلی اعصاب، ۱۰ مصدوم ناشی از حوادث و ۱۰ مصدوم ناشی از سقوط بوده است.
وی، جمعیت شهرستان بویین و میاندشت را ۲۳ هزار و ۶۴۰ نفر عنوان کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان از یک پایگاه جاده‌ای، ۷ نفر پرسنل و یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان داران برخوردار است.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir