انتقال ۹ بیمار و مصدوم توسط بالگرد امدادی فوریت‌های پزشکی اصفهان در سه ماهه امسال

بالگرد

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: در بهار امسال، بالگرد امدادی فوریت‌‌های پزشکی اصفهان ۳ بار به پرواز درآمد و ۹ بیمار و مصدوم را به مراکز درمانی انتقال داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان در سه ماهه گذشته امسال ۲۴ هزار و ۶۴۳ ماموریت شامل ۱۸ هزار و ۲۸۴ ماموریت غیرتصادفی و ۶ هزار و ۳۵۹ ماموریت تصادفی را انجام داده است.
وی افزود: از مجموع حوادث رانندگی در این مدت، ۶ هزار و ۲۲۷ ماموریت شهری و ۱۳۲ ماموریت، جاده‌ای بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در سه ماهه نخست امسال ۳۶ ماموریت احیای موفق و ۸ مورد کمک به زایمانِ مادر باردار توسط پرسنل فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان انجام شد.
دکتر راستین خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت، به ۲ هزار و ۲۷۰ بیمار قلبی و ۸۸۶ بیمار تنفسی خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی ارائه شده است.
وی اظهار کرد: در بهار امسال، بالگرد امدادی فوریت‌‌های پزشکی اصفهان ۳ بار به پرواز درآمد و ۹ بیمار و مصدوم را به مراکز درمانی انتقال داد؛ که ۲ مورد از آنها مربوط به حوادث ترافیکی و یک مورد امدادرسانی به مادر باردار بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان با برخورداری از ۴۷ پایگاه شامل ۳۵ پایگاه شهری، ۱۱ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲۶۰ نفر پرسنل عملیاتی به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir