انجام بیش از ۳۴ هزار ماموریت فوریت‌های پزشکی در ۲ ماهه امسال در اصفهان

امبولانس

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال جاری در بیش از ۳۴ هزار ماموریت شرکت و به مصدومان و بیماران حوادث امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان در ۲ ماه ابتدای امسال به ۳۴ هزار و ۴۶۸ ماموریت اعزام شدند که از مجموع این ماموریت‌ها ۲۴ هزار و ۴۲۲ مورد غیرتصادفی و ۹ هزار و ۹۶۷ مورد تصادفی بوده است.

وی افزود: در این مدت، واحدهای امدادی ۱۱۵ اصفهان به مصدومانِ ۲ هزار و ۶۶۶ حادثه رانندگی در جاده‌های استان و ۷ هزار و ۳۰۱ حادثه در مناطق شهری امدادرسانی کردند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در ۲ ماهه ابتدای سال ۹۷، بالگرد امداد هوایی اورژانس ۱۱۵ اصفهان ۶ ماموریت امدادرسانی را انجام داد و ۱۲ بیمار و مصدوم را به بیمارستان منتقل کرد.

دکتر راستین یادآور شد: مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان از ۱۴۱ پایگاه فوریت‌های پزشکی شامل ۷۱ پایگاه شهری، ۶۹ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه هوایی، ۲ دستگاه خودروی اتوبوس آمبولانس و ۱۵ اتاق فرمان برخوردار است.

/پایان پیام

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir