انجام ۸۱ ماموریت احیای موفق توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ استان اصفهان در سه ماهه امسال

احیای موفق

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان در سه ماهه نخست امسال در ۸۱ ماموریت احیای موفق شرکت کردند و جان بیماران را نجات دادند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در سه ماهه نخست امسال، به ۵۰ هزار و ۳۰۱ ماموریت اعزام شدند که از این تعداد ۳۴ هزار و ۳۹۳ مورد غیرتصادفی و ۱۵ هزار و ۹۰۸ مورد تصادفی بوده است.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های تصادفی در این مدت، ۱۲ هزار و ۳۸۸ مورد شهری و ۳ هزار و ۵۲۰ مورد جاده‌ای بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در بهار امسال، تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ استان اصفهان در ۸۱ ماموریت احیای موفق، مصدومان و بیماران فاقد علائم حیاتی را به زندگی دوباره بازگرداندند؛ آنها همچنین در ۱۴ مورد به مادران باردار قبل از رسیدن به بیمارستان در زایمان نوزاد یاری رساندند.
وی به انجام ۱۰ هزار و ۸۲۱ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی در ایام طرح امداد نوروزی امسال اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۳ هزار و ۲۲۱ ماموریت مربوط به حوادث رانندگی شامل ۲ هزار و ۳۲۱ ماموریت شهری و ۹۰۰ ماموریت جاده‌ای بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه در نوروز امسال ۷ هزار و ۶۰۰ ماموریت غیرتصادفی انجام شده است.
راستین اظهار کرد: فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با برخورداری از ۱۳۴ پایگاه شامل ۶۶ پایگاه شهری، ۶۷ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۵ اتاق فرمان و ۸۲۴ نفر نیروی انسانی به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به مصدومان و بیماران اورژانسی است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir