previous pauseresume next

۱۳۲ بیمار قلبی در سال گذشته از خدمات فوریت‌های پزشکی فریدن بهره‌مند شدند

فریدن

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان در سال گذشته، یک هزار و ۵۲۴ ماموریت امدادرسانی را انجام داد که در این میان، ۱۳۲ بیمار قلبی از خدمات فوریت‌های پزشکی فریدن بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا حاتمی اظهار کرد: پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان فریدن در سال ۹۵ به یک هزار و ۵۲۴ ماموریت شامل ۸۷۶ ماموریت غیرتصادفی و ۶۴۸ ماموریت تصادفی اعزام شدند.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده در این مدت، ۹۷۲ مورد در نقاط جاده‌ای شهرستان و ۵۵۲ مورد در مناطق شهری بوده است.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن تصریح کرد: اورژانس ۱۱۵ این شهرستان در سال گذشته به ۱۳۲ بیمار قلبی، ۶۰ تنفسی، ۲۸۲ مصدوم ناشی از حوادث غیررانندگی، ۲۴ مادر باردار و ۹ مصدوم ناشی از مسمومیت امدادرسانی کرد.
حاتمی، تعداد جان‌باختگان حوادث رانندگی سال گذشته در شهرستان فریدن را ۹ نفر دانست و خاطرنشان کرد: در این مدت، واحدهای امدادی این شهرستان تعداد ۴۸ بیمار و مصدوم را بین مراکز درمانی منتقل کردند.
وی به تخصیص یک دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ به فوریت‌های پزشکی فریدن در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در این مدت، اورژانس پیش‌بیمارستانی فریدن به منظور پوشش امداد- سلامت مراسم و برنامه های ملی و مذهبی، ۹۶۱ نفر- ساعت استقرار پرسنل شامل ۵۱۰ ساعت استقرار آمبولانس داشته است.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان فریدن با اشاره به اینکه در سال ۹۵ تعداد ۲۵ هزار و ۲۰۰ تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ این شهرستان برقرار شد، گفت: اورژانس پیش‌بیمارستانی این شهرستان با برخورداری از ۲ پایگاه، یک اتاق فرمان به صورت مشترک با بویین و میاندشت و ۱۴ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است. گفتنی است، شهرستان فریدن بالغ بر ۵۳ هزار نفر جمعیت دارد.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir