previous pauseresume next

بیماران داخلی، بیشترین امدادخواهان حوادث غیرتصادفی خوانسار در سه ماهه نخست امسال

خوانسار

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، واحدهای امدادی فوریت‌های پزشکی خوانسار به ۲۳۶ ماموریت غیرتصادفی اعزام شدند که بیماران داخلی، بیشترین امدادخواهان این حوادث بودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکسنین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان خوانسار در سه ماهه نخست امسال به ۲۹۸ ماموریت اعزام شدند که از این تعداد، ۲۳۶ مورد غیرتصادفی و ۶۲ مورد تصادفی بوده است.
وی افزود: از مجموع تصادفات در این مدت، ۳۳ مورد جاده‌ای و ۲۹ مورد شهری بود.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ خوانسار در مجموع ماموریت‌هایی که در این مدت انجام دادند، ۲۱۷ نفر را پس از انجام اقدامات درمانی اولیه، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل و ۳۱ نفر را به صورت سرپایی درمان کردند.
قاسمی خاطرنشان کرد: در بهار امسال، ۱۰۸ بیمار با مشکلات داخلی، ۵۹ بیمار قلبی و ۲۵ مصدوم ناشی از سقوط از خدمات فوریت‌های پزشکی این شهرستان بهره‌مند شدند.
وی جمعیت شهرستان خوانسار را ۳۲ هزار و ۵۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از یک پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی و ۷ نفر پرسنل به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: *****            تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲                    نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir