previous pauseresume next

تقویم زمانبندی دوره های آموزشی بهمن ماه۹۴

جهت مشاهده جدول تقویم زمانبندی دوره های آموزشی ویژه بهمن ماه سال۱۳۹۴ به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

جهت شرکت در آزمون موارد ذیل را مدنظر قرار دهید :

- بامراجعه به آدرسhttp ://tosea.mui.ac.ir    ، منوی آموزش كاركنان، می توانید :

 الف) نسبت به  دریافت برخی از  بسته  های آموزشی اقدام نمایید.

تبصره :در صورت عدم وجود بسته آموزشی در آدرس پیشگفت لازم است نسبت به تهیه كتاب مربوطه با توجه به منابع پیشنهادی  و یا جزوات آموزشی ارایه شده در کلاس حضوری اقدام نمایید.

ب) در روزهای آزمون با  مراجعه به یکی از مسیرهای زیر می توانید در آزمونهای مربوطه شرکت نمایید :

ا- http://otms.mui.ac.ir

۲- http://mui.ac.irمنوی خدمات الکترونیک ، زیر منوی آزمونهای الکترونیکی ضمن خدمت کارکنان

۳- http://mui.ac.irمنوی مدیران و کارکنان ، زیر منوی آزمونهای الکترونیکی ضمن خدمت کارکنان

           ج)با عنایت به اینكه آزمون های الکترونیکی در ساعات غیر اداری  برنامه ریزی و اجرا خواهد شد، تهیه امكانات ارتباطی«پهنای باند اینترنتی با حد اقل KB۱۲۸ ،رایانه با سیستم عامل ویندوز و مرورگر  ( Browser) Google Chromو Mozilla Firefox(آخرین نسخه)» به عهده كاركنان می باشد. همچنین استفاده از امكانات كافی نت ها و مراكز خدمات اینترنتی منوط به اینکه امکانات مذکور را داشته باشند  بلامانع است.

توجه: -صرفاً کارکنانی که شماره ملی ، شماره شناسنامه صحیح و حالت مستخدم آنها (شاغل)در سیستم جامع پرسنلی ثبت گردیده می توانند در آزمونهای الکترونیکی شرکت نمایند. 

- پیش بینی ساز وكارهای مناسب جهت  شر كت كاركنان در ساعات اداری /غیر اداری (شیفت در گردش) در دوره های حضوری/ غیر حضوری به منظور اجتناب از هرگونه اخلال در خدمت رسانی به ارباب رجوع ومسائل ناشی از آن ، به عهده   بالاترین مقام واحد اجرایی خواهد بود.

از آنجا که بازه زمانی آزمونها افزایش یافته است ، جهت جلوگیری از هرگونه خلل در نرم افزار آزمون توصیه می گردد از تعجیل برای شرکت در آزمون در ساعات اولیه خودداری نمایید.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir