خدمات‌رسانی فوریت‌های پزشکی اصفهان در مناطق زلزله‌زده ادامه دارد/ احیای موفق مصدومِ ۶۵ ساله در کرمانشاه

زلزله

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به اینکه امدادرسانی اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان به مصدومان مناطق زلزله‌زده کرمانشاه همچنان ادامه دارد، گفت: در این مدت، پرسنل اورژانس اصفهان یک مورد احیای موفق را در این مناطق انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: در پی وقوع زلزله استان کرمانشاه در شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ماه جاری و لزوم بسیج همگانی برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان، فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تعداد ۹ خودروی آمبولانس همراه با تجهیزات کامل و ۲ نیروی متخصص در هر خودرو، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس با ۵ نیروی تخصصی، ۲ خودروی پشتیبان به همراه امکانات لازم برای تغذیه و پشتیبانی نیروهای اعزامی و ۲ خودروی فرماندهی اورژانس را به محل زلزله اعزام کرد.
وی با بیان اینکه بنده نیز به منظور پیگیری بیشتر شرایط ، شخصا در محل حادثه حضور یافتم، افزود: درحال حاضر تعداد ۶ تیم اعزامی از اورژانس اصفهان به منظور خدمت‌رسانی به مصدومان و انتقال آنها به مراکز درمانی در منطقه سرپل ذهاب مستقر هستند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: اتوبوس آمبولانس اورژانس اصفهان درحال حاضر مصدومان زلزله را برای اعزام به مراکز درمانی استان‌های همجوار از بیمارستان‌های سطح شهر کرمانشاه به فرودگاه این استان انتقال می‌دهد.
دکتر راستین با بیان اینکه اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان در این مدت به بیش از ۲۵۰ نفر از مصدومان زلزله امدادرسانی کرده است، یادآور شد: همچنین تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اصفهان یک زن ۶۵ ساله را که از مصدومین زلزله بود، به صورت موفق، احیا کردند.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir