شهروند اصفهانی که دوباره به زندگی بازگشته بود از اورژانس ۱۱۵تشکر نمود

 یک شهروند اصفهانی پس از ایست کامل قلبی تنفسی و احیاء توسط دو تکنسین فوریت های پزشکی ،از پرسنل فوریت های پزشکی اصفهان با عنوان " فرشتگان اورژانس" تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان، چند ماه قبل جناب آقای سید سعید میرزاده " شهروند اصفهانی با توجه به سکته قلبی که برای ایشان رخ داده بود ضمن تماس با اتاق فرمان فوریت های پزشکی شهرستان اصفهان درخواست امدادرسانی و درمان خود شد. پس از حضور تکنسین های فوریت های پزشکی بر بالین ایشان و با توجه به ارائه علائم بیماری گوارشی توسط خود بیمار، تکنسین های فوریت های پزشکی ضمن بررسی وضعیت جسمی ایشان، تشخصی بیماری قلبی را برای ایشان تایید می کنند که پس از مشورت با پزشک اتاق فرمان دستور اعزام به بیمارستان برای این بیمار صادر می گردد.

در ادامه ، تکنسین های فوریت های پزشکی بیماررا به بیمارستان عیسی بن مریم(ع) منتقل می نمایند که در حین انتقال بیمار دچار ایست قلبی تنفسی می شود. با توجه به این اتفاق تکنسین ها سریعا عملیات احیاء قلبی ریوی را بر روی وی شروع می کنند و تا ۲۰ دقیقه این عملیات ادامه پیدا می کند تا اینکه بیمار به حالت اولیه خود باز می گردد و دوباره به زندگی سلامی دوباره می دهد.

گفتنی است جناب آقای میرزاده ضمن حضور در مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اصفهان تشکر خود را بصورت مکتوب از آقایان ماشالله ایزدی و بهرام طالبی دو تکنسین این عملیات، از تمامی تکنسین های فوریت های پزشکی و مسئولین اورژانس ۱۱۵ اصفهان با عنوان "فرشتگان اورژانس" تقدیر و تشکر نمودند.

 

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir