previous pauseresume next

طرح راه اندازی تعمیرگاه مرکزی آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ در سطح کشور توسعه می‌یابد

تعمیرگاه مرکزی

طرح تعمیرگاه مرکزی آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی در جلسه‌ای با حضور روسای قطب مرکزی کشور و مسئولان نقلیه مراکز قطب، در اصفهان ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان گفت: روز چهارشنبه دوم اسفندماه جاری، جلسه‌ای در قالب کارگاه آشنایی با فرایندهای تعمیرگاه مرکزی و تعمیرگاه سیار فوریت‌های پزشکی با حضور روسای قطب مرکزی کشور و مسئولان برگزار شد.

علیرضا قاسمی با بیان اینکه طرح راه‌اندازی تعمیرگاه مرکزی و تعمیرگاه سیار به عنوان یکی از طرح‌های برتر در سازمان اورژانس معرفی شده است، افزود: کارگاه مذکور با دعوت سازمان اورژانس کشور از روسای قطب مرکزی کشور و مسئولان نقلیه آنها در اصفهان برگزار شد تا از نزدیک با فرایند انجام تعمیرات و بازسازی آمبولانس ها آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی، صرفه‌جویی قابل توجهی را به همراه داشته است، تصریح کرد: بر همین اساس، سازمان اورژانس کشور در نظر دارد که مراکزی مشابه مرکز تعمیرات آمبولانس اصفهان را در سایر استان‌ها نیز راه‌اندازی کند.

قاسمی یادآور شد: این جلسه با حضور دکتر لرنژاد قائم مقام رییس سازمان اورژانس کشور و دکتر نوری معاون فنی و عملیات اورژانس کشور و دیگر مسئولان سازمان در محل مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان برگزار شد.

 

 

. .

 

.

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: *****            تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲                    نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir