فوریت‌های پزشکی برخوار در ۶ ماهه امسال بیش از ۲ هزار نفر را به بیمارستان منتقل کرد

برخوار انتقال

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در نیمه نخست امسال، فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار بیش از ۲ هزار بیمار و مصدوم را پس از انجام خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به بیمارستان منتقل کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان برخوار در ۶ ماهه نخست امسال به ۲ هزار و ۷۲۰ ماموریت اعزام شدند و ۲ هزار و ۳۰۰ بیمار و مصدوم را پس از انجام خدمات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل و ۴۲۰ نفر را به صورت سرپایی در محل حادثه درمان کردند.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده، یک هزار و ۸۳۶ ماموریت غیرتصادفی بود که بیماران قلبی با ۴۵۵ مورد و تنفسی با ۹۷ مورد بیشترین تعداد این ماموریت‌ها را به خود اختصاص دادند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان ادامه داد: همچنین از کل ماموریت‌های این مدت، ۸۸۴ مورد تصادفی بود که ۲۳۲ مورد از آنها جاده‌ای و ۶۵۲ مورد شهری بوده است.
قاسمی تصریح کرد: در نیمه نخست امسال، فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار ۵ ماموریت احیای موفق و یک ماموریت کمک به زایمان مادر باردار را انجام داد.
وی خاطرنشان کرد: پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان برخوار در این مدت، پوشش امداد- سلامت ایام نوروز، طرح امداد تابستانه، نمازهای عبادی سیاسی جمعه و بازگشایی مدارس را بر عهده داشتند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان، جمعیت شهرستان برخوار را بالغ  بر ۱۲۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از ۳ پایگاه شهری و یک جاده‌ای،  ۲۱ نفر پرسنل و ۵ دستگاه آمبولانس شامل ۴ خودروی اصلی و یک ذخیره به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.
گفتنی است شهرستان برخوار با وسعت ۹۵ کیلومتر مربع در ۱۵ کیلومتری  شمال اصفهان واقع شده است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir