آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران برگزار شد

چهل و دومین مراسم سالروز

آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران، امروز با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران، امروز با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور و دکتر باباجانی معاون درمان وزارت بهداشت، در تهران برگزار شد.
براساس این گزارش، در این مراسم، اورژانس اصفهان، سه عنوان موفقیت کسب کرد و از آقای مرتضی قادری به دلیل کسب رتبه برتر در آزمون رتبه بندی کشوری، آقایان علیرضا قاسمی و محسن افتخاری به دلیل کسب رتبه برتر در قسمت نخستین جشنواره تجارب برتر سازمان اورژانس کشور و آقای دکتر عزیزخانی به دلیل کسب رتبه برتر پزشک متخصص طب اورژانس تقدیر شد.
وزیر بهداشت در آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران بر ارتقای آموزش پرسنل تاکید کرد و افزود: خوشبختانه اورژانس با وجودِ بیشترین تعداد خدمات در وزارت بهداشت، کمترین میزان شکایت را دارد.
این گزارش حاکی است، در این مراسم دکتر کولیوند برای پیگیری تصویب و اجرای اساسنامه سازمان اورژانس و نیز پیگیری مزایای مالی برای کارکنان این حوزه قول مساعد داد.
عبدالرضا محمدی رییس انجمن فوریت‌های پزشکی کشور نیز گزارشی از مشکلات و دغدغه های پرسنل اورژانس ارائه کرد و خواستار پیگیری جدی آن توسط مسئولان سازمان شد.
گفتنی است در این مراسم از خانواده شهدای اورژانس و پرسنل مدافع حرم تقدیر شد.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir