previous pauseresume next

آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران برگزار شد

چهل و دومین مراسم سالروز

آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران، امروز با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران، امروز با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور و دکتر باباجانی معاون درمان وزارت بهداشت، در تهران برگزار شد.
براساس این گزارش، در این مراسم، اورژانس اصفهان، سه عنوان موفقیت کسب کرد و از آقای مرتضی قادری به دلیل کسب رتبه برتر در آزمون رتبه بندی کشوری، آقایان علیرضا قاسمی و محسن افتخاری به دلیل کسب رتبه برتر در قسمت نخستین جشنواره تجارب برتر سازمان اورژانس کشور و آقای دکتر عزیزخانی به دلیل کسب رتبه برتر پزشک متخصص طب اورژانس تقدیر شد.
وزیر بهداشت در آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران بر ارتقای آموزش پرسنل تاکید کرد و افزود: خوشبختانه اورژانس با وجودِ بیشترین تعداد خدمات در وزارت بهداشت، کمترین میزان شکایت را دارد.
این گزارش حاکی است، در این مراسم دکتر کولیوند برای پیگیری تصویب و اجرای اساسنامه سازمان اورژانس و نیز پیگیری مزایای مالی برای کارکنان این حوزه قول مساعد داد.
عبدالرضا محمدی رییس انجمن فوریت‌های پزشکی کشور نیز گزارشی از مشکلات و دغدغه های پرسنل اورژانس ارائه کرد و خواستار پیگیری جدی آن توسط مسئولان سازمان شد.
گفتنی است در این مراسم از خانواده شهدای اورژانس و پرسنل مدافع حرم تقدیر شد.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir