previous pauseresume next

تکنسین‌های منطقه دو فوریت‌های پزشکی اصفهان در سال ۹۵ به ۲۵ هزار و ۱۹۴ ماموریت اعزام شدند

منطقه دو

مسئول پایگاه‌های منطقه ۲ فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان گفت: در سال ۹۵، تعداد ۲۵ هزار و ۱۹۴ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی در شهرستان اصفهان توسط تکنسین‌های منطقه دو انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، حمیدرضا فاتحی با بیان اینکه منطقه دو اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان اصفهان شامل ۱۱ پایگاه در غرب و شمال این شهرستان است، اظهار کرد: این منطقه، پایگاه‌های امام خمینی (ره)، کوجان، رهنان، آتشگاه، کهندژ، خانه اصفهان، ملک شهر،  امین، زهرای مرضیه و کاوه با ۲ کد را شامل می‌شود.
وی با بیان اینکه ۶۰ نفر تکنسین و امدادگر در این منطقه فعالیت می‌کنند، افزود: واحدهای امدادی منطقه ۲ در سال ۹۵ به ۲۵ هزار و ۱۹۴ ماموریت اعزام شدند که ۱۲ هزار و ۱۳۴ مورد از آنها در نیمه نخستِ سال و ۱۳ هزار و ۶۰ ماموریت در نیمه دوم بوده است که این عدد، افزایش ۸ درصدی تعداد ماموریت‌های منطقه در نیمه دوم سال را نشان می‌دهد.
مسئول پایگاه‌های منطقه ۲ فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان با اشاره به انجام ۳۰ مورد احیای موفق توسط پرسنل این منطقه، تصریح کرد: در طرح امداد- سلامت نوروزی که از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین امسال کلید خورد، تمام پایگاه‌های منطقه دو شهرستان اصفهان به استقرار در میادین و جاده های اصلی موظف شدند و در این ایام بالغ بر یک هزار و ۵۱۴ ماموریت را انجام دادند.
فاتحی با اشاره به اینکه در نوروز امسال ۲۵ مورد بازدید از کدهای مستقری انجام شد، خاطرنشان کرد: هدف از استقراری ها، رسیدن سریع بر بالین بیمار و ارائه خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به عموم مردم و مسافران عزیز بود.
وی با بیان اینکه با توجه به کمبود نیرو در ایام طرح نوروزی، تمام پرسنل پایگاه‌های این منطقه به صورت آماده باش بودند، افزود: در اسفندماه سال گذشته، جلسه‌ای با محتوای تحلیل عملیات، امدادرسانی در ایام نوروز و نحوه برخورد پرسنل با بیمار و همراه بیمار و مسافران در سه تاریخ با حضور تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان اصفهان برگزار شد.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir