previous pauseresume next

تکنسین‌های منطقه دو فوریت‌های پزشکی اصفهان در سال ۹۵ به ۲۵ هزار و ۱۹۴ ماموریت اعزام شدند

منطقه دو

مسئول پایگاه‌های منطقه ۲ فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان گفت: در سال ۹۵، تعداد ۲۵ هزار و ۱۹۴ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی در شهرستان اصفهان توسط تکنسین‌های منطقه دو انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، حمیدرضا فاتحی با بیان اینکه منطقه دو اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان اصفهان شامل ۱۱ پایگاه در غرب و شمال این شهرستان است، اظهار کرد: این منطقه، پایگاه‌های امام خمینی (ره)، کوجان، رهنان، آتشگاه، کهندژ، خانه اصفهان، ملک شهر،  امین، زهرای مرضیه و کاوه با ۲ کد را شامل می‌شود.
وی با بیان اینکه ۶۰ نفر تکنسین و امدادگر در این منطقه فعالیت می‌کنند، افزود: واحدهای امدادی منطقه ۲ در سال ۹۵ به ۲۵ هزار و ۱۹۴ ماموریت اعزام شدند که ۱۲ هزار و ۱۳۴ مورد از آنها در نیمه نخستِ سال و ۱۳ هزار و ۶۰ ماموریت در نیمه دوم بوده است که این عدد، افزایش ۸ درصدی تعداد ماموریت‌های منطقه در نیمه دوم سال را نشان می‌دهد.
مسئول پایگاه‌های منطقه ۲ فوریت‌های پزشکی شهرستان اصفهان با اشاره به انجام ۳۰ مورد احیای موفق توسط پرسنل این منطقه، تصریح کرد: در طرح امداد- سلامت نوروزی که از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین امسال کلید خورد، تمام پایگاه‌های منطقه دو شهرستان اصفهان به استقرار در میادین و جاده های اصلی موظف شدند و در این ایام بالغ بر یک هزار و ۵۱۴ ماموریت را انجام دادند.
فاتحی با اشاره به اینکه در نوروز امسال ۲۵ مورد بازدید از کدهای مستقری انجام شد، خاطرنشان کرد: هدف از استقراری ها، رسیدن سریع بر بالین بیمار و ارائه خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به عموم مردم و مسافران عزیز بود.
وی با بیان اینکه با توجه به کمبود نیرو در ایام طرح نوروزی، تمام پرسنل پایگاه‌های این منطقه به صورت آماده باش بودند، افزود: در اسفندماه سال گذشته، جلسه‌ای با محتوای تحلیل عملیات، امدادرسانی در ایام نوروز و نحوه برخورد پرسنل با بیمار و همراه بیمار و مسافران در سه تاریخ با حضور تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان اصفهان برگزار شد.

درباره اورژانس

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: *****            تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲                    نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir