موفقیت تیم اورژانس اصفهان در المپیاد علمی کشور

المپیاد فوریتهای پزشکی سال 97

آقایان کریم فخاری و محسن قاسمی زاده پرسنل فوریتهای پزشکی اصفهان موفق به کسب رتبه های برتر درالمپیاد علمی اورژانس کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ؛ ششمین المپیاد علمی- مهارتی فوریت های پزشکی کشور در روزهای سوم و چهارم تیرماه ۹۷ در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار شد.
مرتضی قادری مسئول آموزش و پژوهش مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اصفهان گفت : ششمین المپیاد علمی و مهارتی فوریت‌های پزشکی سازمان اورژانس کشور ویژه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بر اساس آیین‌نامه ابلاغی با هدف شناسایی استعدادها و نخبگان این حوزه انجام شد.
وی ادامه داد:‌ ششمین آزمون المپیاد در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و بر اساس ظرفیت و سهمیه‌بندی پرسنل فوریت‌های پزشکی در چهار مرحله برگزار ‌شد.
مسئول آموزش و پژوهش اورژانس اصفهان عنوان کرد: در این المپیاد سهمیه مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اصفهان ۷ نفر بود ، که این هفت نفر از نفرات برتر آزمون رتبه بندی انتخاب و به کشور معرفی شدند. اسامی همکاران معرفی شده : آقایان کریم فخاری ، محسن قاسمی زاده ، علیرضا شفیعی ، حبیب صادقی ، غلامرضا نوذری ، مجید رنجبر و یعقوب خلیلی بود.
قادری عنوان کرد : از میان ۱۳ هزار نیروی عملیاتی اورژانس در سطح کشور ، تعداد ۱۸۲ نفر در این المپیاد با یکدیگر به رقابت پرداختند.
قادری در ادامه گفت : ششمین المپیاد علمی و مهارتی فوریت‌های پزشکی شامل ۴ مرحله آزمون بود که مراحل شامل : آزمون علمی (تئوری) ، آزمون مهارت های بالینی ( آسکی) ، آزمون رانندگی آمبولانس و موتورلانس و آزمون آمادگی جسمانی بوده است.
وی اشاره کرد: در روز اول کلیه شرکت کنندگان در مرحله آزمون علمی شرکت کردند و سپس شرکت کنندگانی که نمره حدنصاب تعیین شده را کسب نمودند به مرحله آزمون عملی ( مهارت بالینی – رانندگی – آمادگی جسمانی) وارد شدند.
مسئول آموزش و پژوهش اورژانس اصفهان گفت: در مراسم اختتامیه این المپیاد با حضور وزیر محترم بهداشت و رئیس محترم سازمان اورژانس کشور از برگزیدگان المپیاد تقدیر شد. انتخاب نفرات برگزیده بر این اساس بود که در هر مرحله از ششمین المپیاد فوریت‌های پزشکی دو نفر اول و همچنین در مجموع به سه نفر اول این المپیاد هدایای ویژه‌ای اهدا شد.
قادری عنوان کرد : از همکاران معرفی شده از استان اصفهان آقای کریم فخاری موفق به کسب رتبه اول مرحله آزمون آسکی و آقای محسن قاسمی زاده موفق به کسب رتبه دوم مرحله آزمون علمی شدند.

.

.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir