میزان رضایت شهروندان از خدمات فوریت‌های پزشکی شهرضا بالای ۹۵ درصد بود.

آمار ماموریتهای 8 ماهه شهرضا

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: در ۸ ماه ابتدای امسال تعداد ۵ هزار و ۳۷۷ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی در شهرستان شهرضا انجام شد که ۳ هزار و ۱۲۰ مورد شهری و ۲ هزار و ۲۵۷ مورد جاده ای بوده است.

وی افزود: در این مدت تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرضا به مصدومان و بیمارانِ ۴ هزار و ۳۹۱ حادثه غیرتصادفی و ۹۸۶ حادثه تصادفی امدادرسانی کردند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه امسال بیشترین امدادرسانی پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرضا در ماموریت‌های غیرتصادفی با ۹۶۰ مورد مربوط به بیماران تنفسی و پس از آن بیماران قلبی بوده است.
دکتر راستین با بیان اینکه در این مدت مصدومان ناشی از حوادث رانندگی در شهرضا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود ۵۵ درصد کاهش داشت، خاطرنشان کرد: در ۸ ماهه امسال تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی این شهرستان با حضور بر بالین مصدومانِ ۹ حادثه ویژه اورژانسی به آنان خدمات رسانی کردند.
وی افزود: در این مدت میانگین زمان رسیدن واحدهای امدادی اورژانس ۱۱۵ شهرضا به صحنه حادثه در ماموریت‌های شهری حدود ۷ و نیم دقیقه و و در ماموریت های جاده ای ۸ و نیم دقیقه بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اظهار کرد: در ۸ ماهه امسال میزان رضایتمندی شهروندان از خدمات اورژانس پیش بیمارستانی شهرضا بر اساس داده های مرکز استان بالای ۹۵ درصد بوده است.
دکتر راستین تصریح کرد: در این مدت تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرضا ۱۸ بیمار دچار ایست قلبی تنفسی را احیا و به ۲ مادر باردار در زایمان نوزاد پیش از رسیدن به بیمارستان کمک کردند.
وی جمعیت شهرستان شهرضا را بالغ بر ۱۷۰ هزار نفر دانست و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان از ۷ پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی برخوردار است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir