ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی باید تقویت شود

مراسم افتتاحیه پروژه های اصفهان

رییس سازمان اورژانس کشور بر تقویت ناوگان فوریتهای پزشکی تاکید کرد و گفت: از مجلس شورای اسلامی انتظار می رود حمایتهای بیشتری را در جهت تقویت اورژانس پیش بیمارستانی کشور داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان، دکتر کولیوند در مراسم افتتاحیه ۵ پروژه اورژانس پیش بیمارستانی در استان اصفهان گفت: در پروژه تله مدسین، دستگاه هایی که در آمبولانس ها نصب شده است، کاملا تولید داخلی کشورمان است و تنها فرقی که با نمونه خارجی دارد، استفاده از دو سیم کارت است.

وی با تاکید براینکه بالگرد اورژانس هوایی اصفهان اهمیت زیادی دارد، افزود: ما برای تهیه تجهیزات مورد نیاز اورژانس، پیگیری های زیادی کردیم و درخواست هایی از مجلس شورای اسلامی داشتیم که متاسفانه تاکنون محقق نشده است.

دکتر کولیوند با بیان اینکه ناوگان اورژانس باید تقویت شود، تصریح کرد: تابه حال کمتر اتفاق افتاده است که در یک زمان ۲۴۰۰ دستگاه آمبولانس به ناوگان آمبولانس های کشور اضافه شود که خوشبختانه اخیرا این اتفاق افتاده است و در تلاشیم که یک هزار دستگاه دیگر نیز خریداری کرده و به استانها اختصاص دهیم.

رییس سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ما باید برای راه اندازی اورژانس ریلی هم اقداماتی را انجام دهیم تا بتوانیم از این امکان نیز در مسیر خدمت به مردم بهره مند شویم.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir