previous pauseresume next

نخستین جلسه کمیته کاهش مرگ و میر اورژانس استان اصفهان تشکیل شد

جلسه کمیته

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از برگزاری نخستین جلسه کمیته کاهش مرگ و میر فوریت‌های پزشکی این استان با هدف ارتقاء کیفیت ماموریت‌های احیای قلبی ریوی اورژانس پیش‌بیمارستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: صبح امروز یکشنبه ۲۹ مردادماه جاری، نخستین جلسه کمیته کاهش مرگ و میر اصفهان با هدف افزایش کیفیت ماموریت‌های احیای قلبی ریوی اورژانس پیش‌بیمارستانی و با حضور مسولین و کارشناسان ستادی در مرکز تشکیل شد.
وی افزود: در این جلسه دلایل ناموفق بودن برخی از ماموریت‌های احیا بر اساس بررسی های بعل آمده و نظرسنجی‌های پرسنلی و مردمی بررسی و تحلیل شد و راهکارهایی در این خصوص پیشنهاد گردید.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در این جلسه مصوب شد که شهرستان‌های تابعه استان، هر ماهه لیستی از شماره تماس امدادخواهانِ ماموریت‌های احیای موفق و ناموفق را به واحد آمار استان تحویل دهند؛ در ادامه نیز کارشناسان ارزیابی ضمن بررسی مستندات کلیه موارد احیاء با امدادخواهان تماس گرفته و نتایج بررسی ها در جلسات این کمیته مورد تحلیل قرار ‌گیرد.
دکتر راستین خاطرنشان کرد: تاکنون براساس نظرسنجی های انجام شده از پرسنل و امدادخواهان ، عوامل مختلفی همچون انگیزه پرسنل، زمان طلایی در ایست قلبی تنفسی، نظارت‌ها و آموزش پرسنل و پروتکل‌ها و دستورالعمل ها در کمیت و کیفیت اجرای عملیات احیای قلبی و ریوی تاثیر داشته است.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir