واحدهای امدادی فوریت‌های پزشکی سمیرم ۱۷۶ مصدوم حوادث رانندگی را به بیمارستان منتقل کردند

حادثه رانندگی

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست امسال، واحدهای امدادی فوریت‌های پزشکی سمیرم ۱۷۶ مصدوم حوادث رانندگی را ضمن انجام اقدامات درمانی اولیه، به بیمارستان منتقل کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان سمیرم در سه ماهه نخست سال جاری به ۶۶۹ ماموریت شامل ۵۰۹ ماموریت غیرتصادفی و ۱۶۰ ماموریت تصادفی اعزام شدند.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده در این مدت ۵۴۵ مورد شهری و ۱۲۴ مورد جاده‌ای بوده است.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با اشاره به بستری ۱۷۶ نفر از مصدومان حوادث رانندگی این شهرستان در سه ماهه امسال، تصریح کرد: ۷۹ مورد از تصادفات شهرستان سمیرم در این مدت در مناطق شهری و ۸۱ مورد در مناطق جاده‌ای رخ داده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: تکنسین‌های واحدهای امدادی فوریت‌های پزشکی این شهرستان، در مجموعِ ماموریت‌های خود در سه ماهه گذشته، ۵۲۳ نفر را پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل و ۱۱۹ نفر را به صورت سرپایی در محل حادثه درمان کردند.
وی با اشاره به انجام یک مورد ماموریت زایمان موفق توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵ سمیرم در فروردین امسال، گفت: در این مدت، بیماران قلبی با ۱۱۶ مورد، بیشترین ماموریت‌های غیرتصادفی فوریت‌های پزشکی این شهرستان را به خود اختصاص دادند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان اظهار کرد: پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی سمیرم در ۳ ماهه گذشته سال جاری، پوشش امداد- سلامت ایام نوروز، مراسم رحلت حضرت امام خمینی (ره)، شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان در کنار مراسم احیا و امام زاده را بر عهده داشتند.
قاسمی، جمعیت شهرستان سمیرم را بالغ بر ۷۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از ۵ پایگاه جاده‌ای، یک شهری، یک اتاق فرمان و ۱۴ نفر پرسنل به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir