previous pauseresume next

وقوع ۱۴ مورد غرق شدگی در شهرستان لنجان در سال ۹۵

لنجان

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان لنجان از وقوع ۱۴ مورد غرق شدگی در شهرستان لنجان در سال ۹۵ و اعزام واحدهای امدادی اورژانس پیش‌بیمارستانی به این ماموریتها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر اسکندر امیری اظهار کرد: در سال گذشته، ۸ هزار و ۹۴۰ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی در شهرستان لنجان انجام شد که از این تعداد، ۷ هزار و ۱۸۳ ماموریت، درون شهری و یک هزار و ۷۵۷ ماموریت، برون شهری بوده است.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده در این مدت، ۵ هزار و ۵۱۰ مورد غیرتصادفی و ۳ هزار و ۴۳۰ مورد تصادفی بود.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان لنجان تصریح کرد: شهرستان لنجان در سال ۹۵ تعداد ۹۶ حادثه ویژه اورژانسی را شاهد بود که ۴۰ مورد از آنها مربوط به تصادفات است.
امیری با اشاره به انجام ۹ ماموریت احیای موفق توسط تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی لنجان، خاطرنشان کرد: در سال گذشته، دوره های رایگان آموزش احیای قلبی ریوی (طرح بها) برای ۸۴۲ نفر از شهروندان لنجانی برگزار شد.
وی با اشاره به وقوع ۱۴ مورد غرق شدگی در شهرستان لنجان، گفت: پرسنل اورژانس ۱۱۵ این شهرستان در سال ۹۵ در ۲ مانور شرکت کردند.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان لنجان، جمعیت این شهرستان را بالغ بر ۲۵۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان لنجان با برخورداری از ۵ پایگاه شامل سه پایگاه شهری و دو پایگاه جاده ای، یک اتاق فرمان و ۳۱ نفر نیروی موظف به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir