پوشش امداد- سلامت مراسم ماه مبارک رمضان و خرداد ۹۷ در اصفهان

عکس

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از پوشش امداد- سلامت مراسم ویژه ماه مبارک رمضان و خرداد سال جاری در سطح شهر و استان اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: امروز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، مراسمی در گلستان شهدای شهر اصفهان برگزار شد که پوشش امداد- سلامت این مراسم و استقرار آمبولانس در محل، بر عهده فوریت‌های پزشکی اصفهان بود.

وی افزود: ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۴ خرداد نیز همایشی ویژه رویداد تاریخی ۱۵ خرداد در سالن همایش‌های صدا و سیمای اصفهان واقع در پل خواجو برگزار می‌شود که اورژانس ۱۱۵ اصفهان، امداد- سلامت این همایش را پوشش خواهد داد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: فوریت‌های پزشکی اصفهان، همچنین در شب‌های ۱۳، ۱۵ و ۱۷ خرداد به مناسبت شب‌های قدر از ساعت ۲۱ تا اذان صبح در محل گلزار شهدا و امامزاده زینبیه (س) اصفهان واحدهای امدادی خود را اعم از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۵ دستگاه آمبولانس مستقر خواهد کرد؛ در سایر نقاط شهر نیز تمامی ۴۲ پایگاه اورژانس ۱۱۵ اصفهان به صورت آماده‌باش کامل قرار دارند.

دکتر راستین خاطرنشان کرد: در روز قدس و عید سعید فطر نیز سلامت راهپیمایان و نمازگزاران در تمامی مسیرهای راهپیمایی و مصلای نماز جمعه اصفهان با استقرار نیروهای امدادی، اتوبوس آمبولانس و ۷ دستگاه آمبولانس تامین می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مدت ۲۵ نفر از نیروهای امدادی فوریت‌های پزشکی شهر اصفهان به طور مستقیم در پوشش امداد- سلامت و استقراری ها حضور دارند، اظهار کرد: به مناسبت برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در تهران، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴ دستگاه خودروی آمبولانس از استان اصفهان به مرقد امام (ره) اعزام شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان یادآور شد: در کل استان نیز به مناسبت پوشش امداد – سلامت برگزاری مراسم ویژه ماه مبارک رمضان و خرداد سال جاری، تمامی پایگاه‌های شهری و جاده‌ای به صورت آماده‌باش کامل هستند و در مراکز پرجمعیت شهرستان‌ها نیز استقرار واحدهای امدادی انجام خواهد شد.

/پایان پیام

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir