پيام تبريک دکتر کوليوند به مناسبت سالروز تاسيس اورژانس پيش بيمارستاني

دکتر کولیوند

دکتر پيرحسين کوليوند رئيس سازمان اورژانس کشور در پيامي چهل و چهارمين سالگرد تاسيس اورژانس پيش بيمارستاني را تبريک گفت.

 

متن پيام دکتر کوليوند به شرح زير است:

همکاران پرتلاش، گرانقدر و دلسوز سازمان اورژانس کشور

باسلام و تهيات سپاس خداوند مهربان را به خاطر داشتن نعمات بسيار، خصوصا نعمت نظام مقدس جمهوري اسلامي، در ظل توجهات حضرت وليعصر (عج) و رهبري فرزانه و مقتدرمان به مناسبت چهل و چهارمين سالگرد تاسيس اورژانس ??? به تکريم و تمجيد اراده هاي استواري برميخيزيم که وجودشان براي سلامت جامعه نعمت الهي و برکات خدمتشان براي هميشه در ياد مردم مهربان و قدرشناس ماندگار خواهد ماند.

برخود ميباليم که همکارانمان با توشه گرفتن از دين مبين اسلام ، عِرق ملّي و حس نوع دوستي در سوداي تأمين سلامت انسانها همّت خويش را به کار گرفته و مجدانه تلاش مي نمايند تا در گام دوم انقلاب اسلامي در راستاي فرمان مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) گام بردارند.

نيک مي دانيم حرفه سخت و طاقت فرساي فوريتهاي پزشکي در خط مقدم حوزه سلامت، فعاليتي جهادگرانه و پرسنل ??? آگاهانه و بي منت وارد اين ميدان شده و در اين راه حتي از بذل جان خود نيز دريغ نکردند. بي شک تلاش صادقانه، عشق ورزي به انسان ها و بهره مندي از علم و مهارت از سرمايه هاي ارزشمند يک تکنسين فوريتهاي پزشکي است که با سرشت نيکو و نيت پاک، تمام هم و غم خود را در راستاي نجات جان و کاهش آلام مردم به کار مي گيرد.

اينجانب ضمن تقدير و تشکر از زحمات خالصانه و بدون انتظار همکاران هميشه بيدار و تلاشگر سازمان اورژانس کشور، فرارسيدن بيست و ششم شهريور، روز فوريت هاي پزشکي را تبريک و تهنيت گفته و از خداوند متعال براي شما سلامتي و توفيق روز افزون در خدمت به هم نوعان نيازمند را مسئلت مي نمايم.

دکتر پيرحسين کوليوند

رئيس سازمان اورژانس کشور

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir