کارنامه اصفهان در کمک رسانی به سایر استانها چشمگیر است

مراسم افتتاحیه پروژه های اصفهان

مدیرکل بحران استانداری اصفهان گفت: کارنامه استان اصفهان در کمک رسانی به سایر استانها در مواقع بحران، چشمگیر است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان، مهندس شیشه فروش امروز در مراسم افتتاحیه ۵ پروژه اورژانس پیش بیمارستانی در استان گفت: استان اصفهان به عنوان معین استان تهران و نیز منطقه ۵ تهران مشخص شده است و تاکنون کارنامه اصفهان در زمینه کمک رسانی به سایر استانها در مواقع بحران چشمگیر بوده است.

وی افزود: به عنوان نمونه، در زمین لرزه کرمانشاه، بیمارستان صدوقی اصفهان، به عنوان بزرگترین بیمارستان سیار خاورمیانه حضور یافت و به ارائه خدمات پرداخت.

مدیرکل بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: در این بحران، ما توانستیم یکصد هزار خدمت را در ثلاث باباجانی ارائه دهیم و پس از پایان خدمت رسانی، هرچه از تجهیزات و امکانات با خود برده بودیم، همانجا گذاشتیم و بازگشتیم. هنوز هم این بیمارستان، در حال ارائه خدمات به زلزله زدگان است.

مهندس شیشه فروش خطاب به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: ناوگان آمبولانس های اورژانس پیش بیمارستانی باید تقویت شود. همچنین برای احداث ساختمان مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اصفهان نیازمند اعتبار هستیم و انتظار می رود نسبت به تامین این موارد توجه ویژه ای صورت گیرد.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir