previous pauseresume next

۱۶ حادثه ویژه در سال ۹۵ در شهرستان تیران و کرون رخ داد

تیران

مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان تیران و کرون گفت: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال ۹۵ به مصدومان ۱۶ حادثه ویژه امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، حسین دادخواه اظهار کرد: در سال ۹۵، فوریت‌های پزشکی شهرستان تیران و کرون به ۲ هزار و ۹۴۰ ماموریت شامل یک هزار و ۷۶۷ ماموریت غیرتصادفی و یک هزار و ۱۷۳ ماموریت تصادفی اعزام شدند و در مجموعِ این ماموریت‌ها یک هزار و ۱۸۵ مصدوم و بیمار غیرتصادفی و ۹۵۶ مصدوم تصادفی را به بیمارستان منتقل کرد.
وی افزود: در این مدت، تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان تیران به ۳۶۳ بیمار قلبی، ۱۳۱ تنفسی، ۳۴ بیمار دچار مشکل زنان و ۱۳۳ مصدوم ناشی از حوادث غیر رانندگی امدادرسانی کردند.
مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان تیران و کرون با اشاره به افزایش ۸.۵ درصدی ماموریت‌های اورژانس در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴، تصریح کرد: پرسنل فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال گذشته یک مورد احیای موفق را به نام خود ثبت کردند.
دادخواه با بیان اینکه در این مدت، ۱۶ حادثه ویژه در شهرستان تیران و کرون رخ داد، خاطرنشان کرد: پرسنل اورژانس ۱۱۵ این شهرستان، امداد- سلامت مراسم و برنامه‌های مختلف از جمله طرح امداد نوروزی و تابستانی، پیاده روی خانوادگی، عاشورا و تاسوعا و اربعین حسینی (ع)، راهپیمایی ۱۳ آبان، مانور زلزله و آنفولانزای حاد پرندگان را پوشش دادند.
وی با اشاره به اقدامات عمرانی فوریت‌های پزشکی این شهرستان در سال گذشته، گفت: بهسازی فضای فیزیکی پایگاه‌ها و نصب درب‌ برقی پایگاه مرکزی تیران به منظور چابک سازی اورژانس از جمله اقدامات انجام شده است.
مسئول امور پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان تیران و کرون، جمعیت این شهرستان را بالغ بر ۷۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: اورژانس ۱۱۵ این شهرستان با ۲ پایگاه، یک اتاق فرمان و ۱۴ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به شهروندان است.

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: *****            تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲                    نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir