previous pauseresume next

۳۶۳ بیمار قلبی در سه ماهه امسال از خدمات فوریت‌های پزشکی شاهین‌شهر بهره‌مند شدند

قلبی

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست امسال، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین‌شهر و میمه به ۲ هزار و ۳۹۹ ماموریت غیرتصادفی اعزام شدند که ۳۶۳ مورد از آنها، مربوط به بیماران قلبی بود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری در شهرستان شاهین شهر و میمه، ۳ هزار و ۳۳۷ ماموریت‌های فوریت‌های پزشکی شامل ۲ هزار و ۳۹۹ ماموریت غیرتصادفی و ۹۳۸ تصادفی انجام شد.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های غیرتصادفی در این مدت، ۲ هزار و ۱۶۹ مورد شهری و ۲۳۶ مورد جاده‌ای و از مجموع ماموریت‌های تصادفی، ۳۸۲ شهری و ۵۵۰ مورد جاده‌ای بوده است.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: در سه ماهه امسال، بیشترین موارد امدادخواهی در ماموریت‌های غیرتصادفی با یک هزار و ۲۵۷ مورد مربوط به مشکلات تنش عصبی، تشنج و کاهش سطح هوشیاری و ۳۶۳ مورد بیماری‌های قلبی بوده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان شاهین شهر و میمه در این مدت، تعداد ۲ مورد احیای موفق و یک مورد کمک به زن باردار در زایمان را به نام خود ثبت کردند.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع ماموریت‌های انجام شده در سه ماهه امسال در این شهرستان، ۲ هزار و ۵۳۸ نفر پس از دریافت خدمات درمانی فوریت‌های پزشکی، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل و ۱۴۷ نفر با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان به پوشش امداد-سلامت طرح امداد نوروزی ۹۶ و مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان شاهین‌شهر اشاره کرد و گفت: این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۱۹۰ هزار نفر از یک اتاق فرمان ۱۱۵، ۴ پایگاه فوریت‌های پزشکی شهری، ۵ جاده‌ای و ۵۴ نفر پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی برخوردار است.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir