previous pauseresume next

۴۳۹ ماموریت فوریت‌های پزشکی در ۶ ماهه نخست امسال در بویین و میاندشت انجام شد

بویین شش ماهه

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان از انجام  ۴۳۹ ماموریت فوریت‌های پزشکی در ۶ ماهه نخست امسال در شهرستان بویین و میاندشت خبر داد و گفت: ۱۸۷ مورد از این ماموریت‌ها مربوط به حوادث رانندگی بوده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان بویین و میاندشت در ۶ ماهه نخست امسال ۴۳۹ ماموریت شامل ۳۲۸ ماموریت جاده‌ای و ۱۱۱ ماموریت شهری را انجام داد که از مجموع این تعداد ۱۸۷ مورد حوادث رانندگی و ۲۵۲ مورد حوادث غیر رانندگی بوده است.
وی افزود: در مجموع ماموریت‌هایی که در این مدت انجام شد، ۳۱۰ نفر پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: بیشترین موارد حوادث غیرتصادفی در نیمه نخست امسال در شهرستان بویین و میاندشت با ۴۲ مورد مربوط به بیماران قلبی، ۶۰ مورد مشکل داخلی، ۳۰ بیمار عصبی و روحی، ۲۱ مشکل داخلی اعصاب، ۲۱ مصدوم ناشی از سقوط، ۲۰ بیمار تنفسی و ۱۸ بیمار با مشکل زنان و زایمان بوده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: در این مدت، ۵ مصدوم توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند و ۷۹ بیمار و مصدوم برای انتقال به بیمارستان رضایت ندادند.
وی جمعیت شهرستان بویین و میاندشت را ۲۳ هزار و ۶۷۰ نفر دانست و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از یک پایگاه جاده‌ای، ۷ نفر پرسنل و یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان داران به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir