۴۳۹ ماموریت فوریت‌های پزشکی در ۶ ماهه نخست امسال در بویین و میاندشت انجام شد

بویین شش ماهه

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان از انجام  ۴۳۹ ماموریت فوریت‌های پزشکی در ۶ ماهه نخست امسال در شهرستان بویین و میاندشت خبر داد و گفت: ۱۸۷ مورد از این ماموریت‌ها مربوط به حوادث رانندگی بوده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان بویین و میاندشت در ۶ ماهه نخست امسال ۴۳۹ ماموریت شامل ۳۲۸ ماموریت جاده‌ای و ۱۱۱ ماموریت شهری را انجام داد که از مجموع این تعداد ۱۸۷ مورد حوادث رانندگی و ۲۵۲ مورد حوادث غیر رانندگی بوده است.
وی افزود: در مجموع ماموریت‌هایی که در این مدت انجام شد، ۳۱۰ نفر پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: بیشترین موارد حوادث غیرتصادفی در نیمه نخست امسال در شهرستان بویین و میاندشت با ۴۲ مورد مربوط به بیماران قلبی، ۶۰ مورد مشکل داخلی، ۳۰ بیمار عصبی و روحی، ۲۱ مشکل داخلی اعصاب، ۲۱ مصدوم ناشی از سقوط، ۲۰ بیمار تنفسی و ۱۸ بیمار با مشکل زنان و زایمان بوده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: در این مدت، ۵ مصدوم توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند و ۷۹ بیمار و مصدوم برای انتقال به بیمارستان رضایت ندادند.
وی جمعیت شهرستان بویین و میاندشت را ۲۳ هزار و ۶۷۰ نفر دانست و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از یک پایگاه جاده‌ای، ۷ نفر پرسنل و یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان داران به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به شهروندان است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir