previous pauseresume next

۶۷ حادثه ویژه اورژانسی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه در سال ۹۵ رخ داد

شاهین شهر و میمه

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: در سال گذشته، تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان شاهین‌شهر و میمه به  ۶۷ حادثه ویژه اعزام شدند و به مصدومان این حوادث امدادرسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، سعید جعفری اظهار کرد: در سال ۹۵ تعداد ۱۱ هزار و ۹۱۷ ماموریت اورژانس پیش‌بیمارستانی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه انجام شد که این عدد در مقایسه با سال ۹۴ افزایشِ ۱۹.۶ درصدی را شاهد بود.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین‌شهر و میمه افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده، ۸ هزار و ۸۷۹ مورد غیرتصادفی و ۳ هزار و ۳۸ مورد تصادفی بوده است.
وی با اشاره به افزایش ۱۲.۹ درصدی حوادث تصادفی در سال ۹۵ نسبت به سال قبل از آن، تصریح کرد: فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه در این مدت به یک هزار و ۵۵۴ بیمار قلبی، یک هزار و ۱۶۳ مصدوم ناشی از حوادث غیررانندگی و ۵۸۷ بیمار تنفسی امدادرسانی کرد.
جعفری با اشاره به وقوع ۶۷ حادثه ویژه اورژانسی در سال گذشته در شهرستان شاهین‌شهر و میمه، خاطرنشان کرد: در مجموعِ ماموریت‌های انجام شده در این مدت، ۹ هزار و ۲۸۳ بیمار و مصدوم پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند.
مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اشاره به انجام ۵ مورد احیای موفق توسط تکنسین‌های اورژانس این شهرستان در سال ۹۵، افزود: پرسنل اورژانس ۱۱۵ شاهین‌شهر در این مدت، پوشش امداد- سلامت زائران مرقد امام خمینی (ره) در خردادماه، بازگشایی مدارس، مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام اربعین در مرز مهران، راهپیمایی ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان را برعهده داشتند.
وی گفت: در سال گذشته ۳ هزار و ۸۶۴ ساعت دوره آموزشی طرح بها در قالب ۳۳ جلسه برای گروه های هدف شهرستان از جمله اصناف، هلال احمر و شهروندان و ۹۶ ساعت آموزش تخصصی در قالب ۱۶ جلسه، ویژه پرسنل برگزار شد.
جعفری با اشاره به افتتاح پایگاه ۱۱۵ گرگاب در اردیبهشت ماه سال گذشته، افزود: فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه با برخورداری از ۹ پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی و ۵۴ نفر پرسنل به صورت ۲۴ ساعته در حال امدادرسانی به شهروندان است.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir