۶۸ درصد از تصادفات برخوار در سه ماهه گذشته، در مناطق شهری بود

حادثه

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه گذشته امسال، ۳۴۷ مورد امدادخواهی برای حوادث رانندگی در شهرستان برخوار انجام شد که ۶۸ درصد از آنها در مناطق شهری بوده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری، فوریت‌های پزشکی شهرستان برخوار، یک هزار و ۱۸۵ ماموریت شامل ۱۶۱ ماموریت جاده‌ای و یک هزار و ۲۴ ماموریت شهری را انجام داد.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده در این مدت، ۸۳۸ مورد غیرتصادفی و ۳۴۷ مورد تصادفی بوده است.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با بیان اینکه ۶۸ درصد از حوادث رانندگی این شهرستان در مدت ذکر شده، در مناطق شهری رخ داده است، تصریح کرد: در سه ماهه گذشته امسال، بیشترین موارد امدادخواهی در ماموریت‌های غیرتصادفی با ۲۲۵ مورد، مربوط به بیماران قلبی بود.
قاسمی با اشاره به ثبت ۲ ماموریت احیای موفق به نام پرسنل فوریت‌های پزشکی برخوار در سه ماهه امسال، خاطرنشان کرد: در این مدت، یک هزار و ۲۱ بیمار و مصدوم پس از دریافت خدمات درمانی فوریت‌های پزشکی، توسط واحدهای امدادی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل و ۱۶۴ نفر به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.
وی با بیان اینکه شهرستان برخوار با مساحتی بالغ بر ۷۷ کیلومترمربع در شمال شهر اصفهان واقع شده و ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد، گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان، از ۳ پایگاه شهری، یک جاده‌ای و ۲۱ نفر پرسنل برخوردار است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir