۸۳ درصد از ماموریت‌های اورژانس ۱۱۵ گلپایگان، در مناطق شهری بودند

گلپایگان

رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، ۹۴۳ ماموریت فوریت‌های پزشکی در شهرستان گلپایگان انجام شد که ۸۳ درصد از آنها در نقاط شهری بودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، علیرضا قاسمی اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان گلپایگان در سه ماهه نخست سال جاری به ۹۴۳ ماموریت شامل ۷۷۹ ماموریت شهری و ۱۶۴ ماموریت جاده‌ای اعزام شدند.
وی افزود: در این مدت، ۶۹۲ ماموریت فوریت‌های پزشکیِ غیرتصادفی شامل ۵۸۹ شهری و ۱۰۴ جاده‌ای و ۲۵۱ تصادفی شامل ۱۹۰ شهری و ۶۱ جاده‌ای در این شهرستان انجام شده است.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: در سه ماهه امسال، ۱۶۱ بیمار قلبی، ۴۵ تنفسی و ۳۶ مصدوم ناشی از سقوط از خدمات اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان گلپایگان بهره‌مند شدند.
قاسمی با اشاره به ثبت یک ماموریت احیای موفق به نام تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی این شهرستان، خاطرنشان کرد: در این مدت، ۲ حادثه ویژه اورژانسی در شهرستان گلپایگان رخ داد.
وی افزود: پرسنل اورژانس ۱۱۵ این شهرستان به منظور پوشش امداد- سلامت ایام نوروز و سایر مراسم ملی و مذهبی در گلپایگان، ۹۰۰ نفر- ساعت استقراری داشتند.
رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان، جمعیت شهرستان گلپایگان را بالغ بر ۹۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: فوریت‌های پزشکی این شهرستان، از ۲ پایگاه، یک اتاق فرمان و ۱۶ نفر پرسنل برخوردار است.

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان- خیابان بزرگمهر- جنب بیمارستان شهید صدوقی- کوچه شهرستانی- مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی

کدپستی: ۸۱۶۵۶۴۷۱۹۴

تلفن:۳۲۶۴۲۷۸۱-۳۲۶۴۲۷۸۲

نمابر: ۳۲۶۴۲۳۶۵

سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵

ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir