previous pauseresume next

افزایش دو و نیم برابری ماموریت‌های احیای موفق فوریت‌های پزشکی استان اصفهان

احیاااای موفق

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: در ۴ ماه ابتدای امسال، تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان، تعداد ۱۰۴ ماموریت احیای موفق را انجام دادند که این عدد در مدت مشابه سال قبل، ۴۲ ماموریت بوده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه امسال، اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان در ۶۷ هزار و ۴۶۱ ماموریت امدادی شرکت کرد که ۴۵ هزار و ۸۳۹ مورد از آنها غیرتصادفی و ۲۱ هزار و ۶۱۸ مورد تصادفی بوده است.
وی با اشاره به افزایش ۲۶ درصدی ماموریت‌های اورژانس در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزود: از مجموع امدادرسانی های حوادث رانندگی در این مدت، ۱۶ هزار و ۶۴۸ مورد در مناطق شهری و ۴ هزار و ۹۷۰ مورد در جاده‌های استان بوده است.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در ۴ ماه ابتدای امسال، تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی این استان با ۱۴۷ برابر افزایش، ۱۰۴ ماموریت احیای موفق و با ۱۰۰ درصد افزایش ۱۶ مورد کمک به زایمان مادر باردار را در کارنامه خود به ثبت رساندند.
راستین خاطرنشان کرد: در مدت ذکر شده، بالگرد امدادی اورژانس ۱۱۵ اصفهان به ۶ ماموریت فوریت‌های پزشکی اعزام شد و تعداد ۱۳ مصدوم و بیمار را به مراکز درمانی منتقل کرد؛ از این تعداد، ۴ مورد حوادث رانندگی و یک مورد امدادرسانی به مادر باردار بوده است.
وی یادآور شد: اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان دارای ۱۳۳ پایگاه شامل ۶۷ پایگاه شهری و ۶۵ جاده‌ای، یک پایگاه هوایی، یک اتوبوس آمبولانس، ۱۵ اتاق فرمان و ۸۴۰ نفر پرسنل است که به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به شهروندان می‌باشند.

درباره اورژانس

رفاهی پرسنل

مدیریت امور رفاهی دانشگاه

              تفاهم با شرکت طلوع سفر یاد

             تفاهم با موسسه فرهنگی ورزشی علی بن ابیطالب(ع)

ارتباط با ما

نشانی:اصفهان- چهار راه نظر - ابتداي نظر شرقي- مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی-کدپستی: ۸۱۷۳۶۷۵۳۷۱            تلفن:۳۶۲۷۳۲۳۳-۳۶۲۷۷۹۸۴                    نمابر: ۳۶۲۴۰۰۸۸                              تلفن گویا: ۳۶۲۸۴۹۹۹                        سامانه پیامک:۳۰۰۰۷۵۱۱۱۵               ایمیل:Ravabet@ems.mui.ac.ir