رفتن به محتوای اصلی
x

آموزش هوش مصنوعی در کارگاه سه شنبه های ارتباطی

به گزارش روابط‌عمومی اورژانس استان اصفهان، با توجه به‌ اهمیت بالای استفاده از هوش مصنوعی در تولیدات رسانه ای، روز گذشته سه شنبه هشتم خرداد ماه ۱۴۰۳، کارگاه سه شنبه های ارتباطی با موضوع آموزش هوش مصنوعی تصویرسازها توسط آقای عباس عابدی مسئول روابط‌عمومی اورژانس استان اصفهان برگزار شد. 

در این کارگاه که با حضور فعالین حوزه رسانه ی سازمان ها و ادارات شهرستان اصفهان برگزار شد، موضوعات مربوط به هوش مصنوعی و آشنایی با تصویرساز ها ارائه شد و شرکت کنندگان بصورت عملی با ابزارهای هوش مصنوعی آشنا شدند و اقدام به ساخت تصویر نمودند. 

لازم بذکر است کارگاه سه شنبه های ارتباطی با رویکرد خلاقیت و نوآوری از سوی دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان هر سه شنبه در محل باغ گلهای اصفهان برای روابط عمومی ها و فعالان حوزه رسانه برگزار میگردد. 

گفتنی است هوش مصنوعی شاخه ای از علوم کامپیوتر است که به ساخت ابزارهایی می‌پردازد که بتوانند مانند انسان ها فکر کنند و عمل کنند. 

هوش مصنوعی به سرعت در حال تبدیل شدن به ابزاری ضروری برای فعالین حوزه ی رسانه است و فعالین این حوزه می توانند با بکارگیری صحیح هوش مصنوعی روابط خود را با دیگر رسانه ها و عموم مردم بهبود بخشند و به طور موثرتری پیام های خود را به مخاطبان مورد نظر خود برسانند. 

ساخت تصاویر برای رسانه ها، طراحی اینفوگرافیک، جمع آوری تجزیه و تحلیل داده ها، تولید محتوای جذاب، هدفمندسازی پیام ها، رصد و پاسخگویی به رسانه ها و بهینه سازی نتایج از جمله دیگر کاربرد های هوش مصنوعی برای کمک به فعالین حوزه رسانه و روابط‌عمومی ها می باشد.