رفتن به محتوای اصلی
x

خدمات امدادی اورژانس استان اصفهان در مراسم سالگرد ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط‌عمومی اورژانس استان اصفهان، دکتر فرهاد حیدری رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان اظهار کرد: روز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ مصادف با سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)، اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با اعزام و استقرار کدهای عملیاتی در این مراسم پوشش امداد سلامت را برای مردم عزیز فراهم کرد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: از شب سیزدهم خرداد ماه، ۶ واحد امدادی آمبولانس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک خودرو ی تعمیرگاه سیار به طرف مرقد امام خمینی(ره) در تهران اعزام شدند و از ساعت ۶ صبح روز چهاردهم خرداد برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) مستقر بودند.

وی با ذکر اینکه این استقراری ها تا پایان برگزاری مراسم ادامه داشته افزود: ۱۶ نفر از پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان در این استقراری ها حاضر شدند و به شرکت کنندگان در این مراسم خدمت رسانی کردند.

دکتر حیدری از استقرار واحد های عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی در سطح استان خبر داد و گفت: در تمامی شهرستانهای استان واحد های امدادی اورژانس پیش بیمارستانی در محل برگزاری مراسمات ارتحال امام( ره) مستقر شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان افزود: واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی از ساعت ۱۰ صبح روز چهاردهم خرداد در محل گلستان شهدای اصفهان استقرار یافت.

وی به استقراری های اورژانس به مناسبت قیام خونین پانزده خرداد اشاره کرد و اذعان داشت: بعد از ظهر روز ۱۵ خرداد نیز واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی در محل گلستان شهدا برای خدمت رسانی به حاضران در این مراسم مستقر شد.

دکتر حیدری به تمهیدات اورژانس بدلیل افزایش تردد های جاده ای در این دو روز اشاره کرد و گفت: در این ایام پایگاه های جاده ای اورژانس استان در تمامی ساعات روز در حاشیه راه ها مستقر شدند و آماده امدادرسانی در حوادث احتمالی هستند همچنین واحد امدادی اورژانس هوایی استان نیز در آماده باش کامل می باشد.