رفتن به محتوای اصلی
x

پوشش امدادسلامت مراسم پیاده روی اربعین در مرز چزابه توسط واحدهای امدادی اورژانس استان اصفهان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان از امدادرسانی به بیش از 250 مراجعه کننده از ابتدای استقرار واحدهای امدادی اورژانس اصفهان در مرز چزابه خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی اورژانس استان اصفهان، دکتر فرهاد حیدری گفت: کارشناسان اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با استقرار در مرز چزابه به 251 نفر خدمت رسانی کردند.

وی با بیان اینکه واحدهای امدادی اورژانس استان اصفهان از تاریخ31 مردادماه 1402 برای پوشش امدادسلامت مراسم پیاده روی اربعین حسینی از اصفهان بطرف مرز اعزام شده اند تصریح کرد: 10 واحد امدادی اورژانس استان اصفهان شامل 8 آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین در مرز چزابه مستقر شده اند.

دکتر حیدری خاطرنشان کرد: از ابتدای استقرار واحدهای امدادی اورژانس اصفهان در مرز چذابه تا پایان روز پنجم شهریورماه جاری، کارشناسان اورژانس استان اصفهان به بیش از 251 نفر امدادرسانی کردند.

وی با ذکر اینکه 30 نفر از پرسنل عملیاتی اورژانس استان اصفهان در این استقراری ها حضور دارند اظهار داشت: 237 مورد از ارائه خدمات اورژانس اصفهان به زائران اربعین حسینی بصورت ارائه مراقبتهای سرپایی در محل بوده است و 14 مورد هم به مراکز درمانی منتقل شده اند.

دکتر حیدری ضمن قدردانی از تمامی پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان ادامه داد: استقرار واحد های امدادی اورژانس برای مراسم پیاده روی اربعین حسینی تا 18 شهریور ماه ادامه می یابد و درصورت نیاز با دستور سازمان اورژانس کشور این زمان تمدید می گردد.