رفتن به محتوای اصلی
x

خدمات اورژانس استان اصفهان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

به گزارش روابط‌عمومی اورژانس استان اصفهان، دکتر محسن زمانی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان اظهار کرد: روز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ مصادف با سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)، اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با اعزام و استقرار کدهای عملیاتی در این مراسم پوشش امداد سلامت را برای زائرین عزیز فراهم کرد. 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان تصریح کرد: ۴ واحد امدادی آمبولانس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک خودروی تعمیرگاه سیار به طرف مرقد امام خمینی(ره) به تهران اعزام شدند و در روز چهاردهم خرداد برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) مستقر بودند. 

وی با ذکر اینکه این استقراری ها تا پایان برگزاری مراسم ادامه داشته افزود: ۱۳ نفر از پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان در این استقراری ها حاضر شدند و به شرکت کنندگان در این مراسم خدمت رسانی کردند. 

دکتر زمانی از استقرار واحد های عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی در سطح استان خبر داد و گفت: در تمامی شهرستانهای استان واحد های امدادی اورژانس پیش بیمارستانی در محل برگزاری مراسمات ارتحال امام( ره) مستقر شدند. 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان افزود: یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی نیز صبح روز چهاردهم خرداد در محل گلستان شهدای اصفهان استقرار یافت. 

دکتر زمانی به تمهیدات اورژانس بدلیل افزایش تردد های جاده ای در این روزها اشاره کرد و گفت: در این ایام پایگاه های جاده ای اورژانس استان در تمامی ساعات روز در حاشیه راه ها مستقر شدند و آماده امدادرسانی در حوادث احتمالی هستند همچنین واحد امدادی اورژانس هوایی استان نیز در آماده باش کامل می باشد.